Avaleht

Tikkimine

Masintikkimine on kangale tikkimine spetsiaalse tikkimismasinaga. Masintikand on väga kulumiskindel ja kannatab hästi masinpesu.

Kasutusala

Tikandi kasutusala on praktiliselt piiramatu, tikkida võib peaaegu kõigile tekstiiltoodetele: t-särgid, pluusid, topid, froteerätid, köögirätid, dressid, fliisid, mütsid, kudumid, pleedid, tööriided. Oluline on, et tikitav toode oleks tikkimisraamile kinnitatav.

Niidid

Tikkimiseks on kasutusel väga kvaliteetsed Madeira tikkimisniidid, millest polüesterniidid kannatavad kuni 95 kraadist pesu ja valgendamist.

Tikandi tellimine

Kui tahate tellida enda kujundatud tikandiga toodet, saatke meie e-mailile info@tiiatikand.ee:
• kujundusest pilt (sobivad failid laiendiga .cdr, .jpg, .bmp, .png ja .svg (inkscape));
• toodete kirjeldused, kuhu tikandit soovite;
• tikitavate toodete kogused.
Eeltoodu põhjal saame koostada hinnakalkulatsiooni ja leppida kokku täpsemates detailides. Reeglina sõltub hind tikitava mustri keerukusest, suurusest, kogusest, keerukusest raamimisel ja erinevatest lisatöödest (eelnev harutamine, õmblemine).

Tikitavad tooted

Meil on olemas suur värvivalik nii puuvillaseid kui bambusviskoosist vannirätikuid (140*70cm) ja musta värvi T-särke (lühikese, poolpika ja pika varrukaga). Vajadusel saame tellida teise suuruse või värvitooniga rätikuid ja T -särke. Tikime ka teie toodud toodetele/riietele.

Kategooriad

Uudistooted

Populaarsed tooted